Zoek op kunstenaar, titel of stijl – bijv. Monet, Sterrennacht, impressionisme, Hokusai-golf, naakt. Beschrijf de scène – bijv. groene weide, abstract met veel rood, donker olieverfschilderij, staand naakt naast een boom.

Lot en zijn familie verlaten het brandende Sodom door Philips Galle

Lot en zijn familie verlaten het brandende Sodom

(Lot and his family leaving the burning Sodom)

Philips Galle

,

Maarten van Heemskerck

(after model by)

,

Philips Galle

(publisher)
€ 140.31
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  Kobberstik  ·  Afbeelding ID: 1269113

Niet geclassificeerde kunstenaars

Lot en zijn familie verlaten het brandende Sodom · Philips Galle
Statens Museum for Kunst
Andere kleurvarianten op deze afbeelding
AR/3D   Bekijk in 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Toevoegen aan favorieten    Kies achtergrondkleur    Aanschouw het schilderij in een ruimte
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 140.31
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Mocht u aanpassingen in de helderheid en kleur wensen, of een aangepaste uitsnede van de afbeelding, dan voeren wij deze wijzigingen graag zonder extra kosten voor u door. Aarzel alstublieft niet contact met ons op te nemen.

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

De vernietiging van Ai en de steniging van Achan De mensen van Nineve berouwvol na het horen van de profetieën van Jona De koning van Ai opgehangen De verwoesting van Ai en de steniging van Achan Verwoesting van Sodom Simson vrijgelaten uit de gevangenis en het vernietigen van de tempel van de Filistijnen De bespotting van Noach Jona voorspelt de ondergang van Nineve De toren van Babel Christus komt aan bij het huis van Lazarus, Marta en Maria Magdalena Mercurius en Herse De verwoesting van Jericho (De onheilsdagen van het Joodse volk) De verovering van Tirsah Leeftijd van 80 jaar tot de dood; de ruïne Het lijk van de koning van Ai naar de poort van de stad gebracht De begrafenis van Samson De vernietiging van Jeruzalem door keizer Titus De vernietiging van Jericho Jona voorspelt de ondergang van Nineve Noachs offer Aanbidding van de Wijzen Jehu aanbidt het afgodsbeeld van de gouden kalveren Jehu die de gouden kalveren aanbidt Uitnodiging voor de zieken en armen Jehu vernietigt de tempel en het beeld van Baäl Polycarpus op de brandstapel doodgestoken Tuin met brokstukken van antieke beelden Meting van de Tempel
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Philips Galle

De terugkeer van de apostelen van de Olijfberg en de verkiezing van Matthias als apostel Bacchanaal van kinderen Linkerbovenhoek van een prent van het tafereel van Cebes Het is gemakkelijker voor een kameel om door het oog van een naald te gaan dan voor een rijke man om het Koninkrijk van God binnen te gaan Loth en zijn familie verlaten de stad Sodom Mausoleum van Halicarnassus Jehu vernietigt de tempel en het beeld van Baäl De koning van Ai wordt opgehangen De onheilsdagen van het Joodse volk (serie) Het lichaam van de koning van Ai wordt naar de stadspoort gebracht Jehu verwoest de tempel en het beeld van Baal Riviergod Danubius De Chaldeeën nemen de tempelschatten mee Simson verslaat de Filistijnen met de kaak van een ezel Het is gemakkelijker voor een kameel om door het oog van een naald te gaan, dan voor een rijke om het koninkrijk van God binnen te gaan De ellende van rijkdom De macht van de koning [3 Esdras 4:3-8], uit De vier sterkste machten
Ontdek meer werken van Philips Galle

Staaltje van onze best verkochte werken

De stadia van het leven Boomgaard met rozen Napoleon I Bonaparte (1769-1821) studeert aan de Koninklijke Militaire School van Brienne. Zijn schaduw valt op de geografische kaart van Europa. Illustratie door Jacques Marie Gaston Onfray de Breville, bekend als JOB Jagers in de sneeuw Dame in geel Hylas en de Waternimfen La Primavera De witte kat Visbloed Drie witte hutten in Saintes-Maries Herfstlandschap met Boten Krijtpaden Via Appia Hip Hip Hoera! Feest van kunstenaars in Skagen, 1888 Een pad in Monet
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Wat onze klanten over ons zeggen

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Bij Meisterdrucke is het personaliseren van uw kunstdruk een eenvoudig en intuïtief proces dat u in staat stelt om een kunstwerk geheel volgens uw persoonlijke specificaties te ontwerpen. Kies een omlijsting, bepaal de afmetingen van het kunstwerk, beslis welk afdrukmateriaal u verkiest en opteer voor gepaste beglazing of laat het opspannen in een frame. Wij bieden eveneens gepersonaliseerde opties aan zoals passe-partouts, spanningshoutjes en afstandhouders. Onze klantendienst staat klaar om u te begeleiden bij het ontwerpen van het perfecte kunstwerk.

Bij Meisterdrucke bieden wij u de interessante optie om het kunstwerk dat u hebt aangepast aan uw wensen meteen in uw eigen kamer te aanschouwen. Voor zo'n unieke preview hoeft u enkel een foto van de kamer te uploaden en het kunstwerk erop te laten verschijnen. Wanneer u onze website via een mobiel apparaat bezoekt, brengt dit vernuftige virtual reality feauture de afbeelding tot leven en projecteert het die probleemloos in uw kamer. Het is een ervaring waarbij kunst en technologie op een unieke manier versmelten.

Het kiezen van het ideale afdrukmateriaal is gewoonlijk een kwestie van smaak. Om u op weg te helpen, laten wij van elk afdrukmateriaal telkens meerdere voorbeelden zien. Voor een totaalervaring bieden wij ook een set samples aan van alle soorten papier, zodat u het materiaal kunt voelen en u uw beslissing niet enkel dient te baseren op het visuele aspect. U kunt gratis genieten van deze set samples - enkel de verzendkosten zullen in rekening worden gebracht. U kunt de set samples rechtstreeks bestellen.

Maakt u zich geen zorgen. Bij Meisterdrucke doen wij niet aan bandwerk. Wij controleren elke bestelling manueel. Indien we onregelmatigheden of tegenstrijdigheden opmerken, zullen wij onmiddellijk contact met u opnemen. Onze vriendelijke en geduldige klantendienst staat trouwens sowieso altijd paraat om u te helpen met de configuratie. Via een telefoongesprek of e-mailverkeer passen wij dan in samenspraak met u de afbeelding aan, zodat het uiteindelijke resultaat perfect aan uw verwachtingen voldoet.

Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Hebt u nog vragen?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2792 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2026 meisterdrucke.nl