Zoek op kunstenaar, titel of stijl – bijv. Monet, Sterrennacht, impressionisme, Hokusai-golf, naakt. Beschrijf de scène – bijv. groene weide, abstract met veel rood, donker olieverfschilderij, staand naakt naast een boom.

Dansende mannen en vrouwen bij Hawkshead met bord voor

Dansende mannen en vrouwen bij Hawkshead met bord voor '15 Century Café' erachter en veilingmeesters

(Men and women dancing at Hawkshead with sign for '15 Century Café' behind and auctioneers)

Joseph Hardman

€ 138.47
Enthält 9% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  black and white photograph  ·  Afbeelding ID: 1540004

Niet geclassificeerde kunstenaars

Dansende mannen en vrouwen bij Hawkshead met bord voor '15 Century Café' erachter en veilingmeesters · Joseph Hardman
/ Bridgeman Images
AR/3D   Bekijk in 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Toevoegen aan favorieten    Kies achtergrondkleur    Aanschouw het schilderij in een ruimte
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 138.47
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Mocht u aanpassingen in de helderheid en kleur wensen, of een aangepaste uitsnede van de afbeelding, dan voeren wij deze wijzigingen graag zonder extra kosten voor u door. Aarzel alstublieft niet contact met ons op te nemen.

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Hibernian Society Processie, Cardiff Verklede mannen en vrouwen op Hawkshead Fayre voor Mintrel Het einde van de Eerste Wereldoorlog vieren, 1918, 1935 De Northumbrian Baal Vuur, Dorpsbewoners Dansen Roemenië: Rusu-Bargaului, Hora Hallaton Hare Pie Festival, de Processie Helston Flora Dag, Vroege Dansers Kinderen dansen op straat, Londen Helston Flora Dag, dansen de Furry Dance Dansen tijdens festiviteiten in Andorra Dansen viert het einde van de oorlog, 1918 De Farandole, Andorra, 1891 Perahera 16e Eeuwse houtbewerking in Little Moreton Festival ter ere van de keizer van Japan, Korea, 1900 Festival in Andorra Studie voor Dr. Syntax en landelijke sporten Stratford-on-Avon Mop, dansen de Hay Mensen dansen en spelen traditionele muziek uit Umbrië, Italië, ca. 1958 (z/w foto) Een beeld van vrouwelijke boogschutters mogelijk deel uitmakend van een wedstrijd, heuvels op de achtergrond De Eerwaarde Dr. Syntax Plattelandsport, 1813 Dansen op het openbare plein. Gravure door G.Vuillier, ter illustratie van het verhaal De vallei van Andorra, door Gaston Vuillier, in le tour du monde 1888, onder leiding van Edouard Charton (1807-1890), Hachette, Parijs. Oude Dansvormen Nog Steeds Onderhouden in Engeland - De Hoorn Dans, ca. 1935 De Eerwaarde Dr. Syntax Plattelandsport Een dorpsvakantie (litho) Lichamelijke oefening bij Canning Town Women Poolse volksdans Japanse ambtenaren, Korea, 1900 Meisjes van de Bundu-stam dansen voor de prins, Freetown, Sierra Leone, 1925
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Joseph Hardman

Groep fietsers op weg naar boven gevolgd door auto Een herder en zijn herdershond controleren een kudde schapen in een veld in Martindale Twee meisjes zitten op een stenen brug over de rivier de Cocker onderaan Scale Hill en kijken naar ganzen in het laantje bij Loweswater. Een grote kudde schapen wordt naar het midden van een veld gedreven door een groep mensen, op de achtergrond mogelijk een boerderij Werkpaarden buiten Crostwaite Smithy Een groep kinderen verzamelt een grote stapel boomtakken langs de kant van de weg, kippen op de voorgrond Schapen grazen in een veld voor Shap Abbey Schaapskudde op de voorgrond Twee paarden trekken ploeg naar camera Orton Village gebouwen en kerk; architectuur; religieus; kerkelijk; met de bergen erachter Twee herders met een kudde schapen en Thirlmere erachter Twee mannen vellen een kerstboom met een bijl met Thirlmere erachter Man zaait zaad uit afvalmand met Langdales erachter Rivier met bloesembomen langs oever en Langdale Pike op achtergrond Een beeld van vrouwelijke boogschutters mogelijk deel uitmakend van een wedstrijd, heuvels op de achtergrond
Ontdek meer werken van Joseph Hardman

Staaltje van onze best verkochte werken

De School van Athene, uit de Stanza della Segnatura, 1509-10 Danseres (Die Tänzerin), 1913 Verlosser. Uit de Deisus Chin De kruisiging, van het Isenheim Altaarstuk, c.1512-15 Vrouw in een gele jurk De Schoolwandeling, 1872 Waterlelies bij Zonsondergang Lunch van de roeiers Strandstudie De uitbarsting van de Soufriere-bergen op het eiland St. Vincent, 30 april 1812, 1815 Mars van de arbeiders, Mexico-Stad, 1926 Aan boord van een zeilschip Winter, 1573 Groep IXSUW, nr. 1, De Zwaan, nr. 1 Uitzicht op Arles met irisbloemen op de voorgrond
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Bij Meisterdrucke is het personaliseren van uw kunstdruk een eenvoudig en intuïtief proces dat u in staat stelt om een kunstwerk geheel volgens uw persoonlijke specificaties te ontwerpen. Kies een omlijsting, bepaal de afmetingen van het kunstwerk, beslis welk afdrukmateriaal u verkiest en opteer voor gepaste beglazing of laat het opspannen in een frame. Wij bieden eveneens gepersonaliseerde opties aan zoals passe-partouts, spanningshoutjes en afstandhouders. Onze klantendienst staat klaar om u te begeleiden bij het ontwerpen van het perfecte kunstwerk.

Bij Meisterdrucke bieden wij u de interessante optie om het kunstwerk dat u hebt aangepast aan uw wensen meteen in uw eigen kamer te aanschouwen. Voor zo'n unieke preview hoeft u enkel een foto van de kamer te uploaden en het kunstwerk erop te laten verschijnen. Wanneer u onze website via een mobiel apparaat bezoekt, brengt dit vernuftige virtual reality feauture de afbeelding tot leven en projecteert het die probleemloos in uw kamer. Het is een ervaring waarbij kunst en technologie op een unieke manier versmelten.

Het kiezen van het ideale afdrukmateriaal is gewoonlijk een kwestie van smaak. Om u op weg te helpen, laten wij van elk afdrukmateriaal telkens meerdere voorbeelden zien. Voor een totaalervaring bieden wij ook een set samples aan van alle soorten papier, zodat u het materiaal kunt voelen en u uw beslissing niet enkel dient te baseren op het visuele aspect. U kunt gratis genieten van deze set samples - enkel de verzendkosten zullen in rekening worden gebracht. U kunt de set samples rechtstreeks bestellen.

Maakt u zich geen zorgen. Bij Meisterdrucke doen wij niet aan bandwerk. Wij controleren elke bestelling manueel. Indien we onregelmatigheden of tegenstrijdigheden opmerken, zullen wij onmiddellijk contact met u opnemen. Onze vriendelijke en geduldige klantendienst staat trouwens sowieso altijd paraat om u te helpen met de configuratie. Via een telefoongesprek of e-mailverkeer passen wij dan in samenspraak met u de afbeelding aan, zodat het uiteindelijke resultaat perfect aan uw verwachtingen voldoet.

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2748 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.nl