Zoek op kunstenaar, titel of stijl – bijv. Monet, Sterrennacht, impressionisme, Hokusai-golf, naakt. Beschrijf de scène – bijv. groene weide, abstract met veel rood, donker olieverfschilderij, staand naakt naast een boom.

Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 door Jacopo Russo

Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528

(Renaissance map of Europe, Jacopo Russo (after), 1528)


Jacopo Russo

€ 153.72
Inclusief 21% BTW
   Configureer kunstafdruk
1528  ·  Afbeelding ID: 393966

Niet geclassificeerde kunstenaars  ·  Cartografie

Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 · Jacopo Russo. Beschikbaar als kunstdruk op canvas, fotopapier, aquarelkarton, ongecoat papier of Japans papier.
- / Bridgeman Images
Andere kleurvarianten op deze afbeelding  
Andere kleurvarianten op deze afbeelding  
AR/3D   Bekijk in 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Toevoegen aan favorieten    Kies achtergrondkleur    Aanschouw het schilderij in een ruimte
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 153.72
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Mocht u aanpassingen in de helderheid en kleur wensen, of een aangepaste uitsnede van de afbeelding, dan voeren wij deze wijzigingen graag zonder extra kosten voor u door. Aarzel alstublieft niet contact met ons op te nemen.

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Heilige Romeinse Keizer (detail) (detail) van de koning van Polen van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Het Koninkrijk Frankrijk, uit een nautische atlas, 1646 Koninkrijk Frankrijk, uit portolan atlas bestaande uit zes kaarten, door Placido Caloiro en Francesco Oliva, perkament. 1646 Voorstelling van de koning van Spanje en de kusten van Europa en Noord-Afrika (portulan) Egypte en de Rode Zee (detail) Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Kankou Mousa, koning van Mali, van de kaart van Karel V, kaart van Mecia de Viladestes, een portulan van Europa en Noord-Afrika, 1413 Renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Een Arabische handelaar op een kameel (detail) Detail van de Catalaanse Atlas, Blad 6, met de Westelijke Sahara en Mansa Musa, 1375 Catalaanse atlas, blad 9 Detail van Turkije uit een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Detail uit de Catalaanse Atlas, blad 6, met Mansa Musa op de troon, 1375 Detail van een Afrikaanse heerser (detail) Kaart van Noordoost-Afrika en de zuidwestelijke Levant, gezien vanuit het zuiden. Catalaanse Atlas. Detail van een kaart door de cartograaf Giacomo de Maggiolo die Sultan Soliman I afbeeldt, genaamd de Grote Turk. Miniatuur. Maritiem Museum, Genua De Steden Marseille en Genua met hun havens, uit een nautische atlas, 1651 (detail) Het Turkse Rijk, uit een nautische atlas, 1646 Zuid-Amerika (Zuid), detail uit wereldatlas, 1565 Marseille, Genua en Venetië, uit een nautische atlas, 1646 (detail) Een Nautische Kaart, detail van de Gran Turco, 1564 Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 De koning van de Tartaren (Miniatuur, ca. 1563) Fol.5v Kaart van Groot-Brittannië, Europa en Noordwest-Afrika, uit Portugaliae Monumenta Cartographica, een verslag van de ontdekkingen van Fernao Gomez van 1470-75, 1563 Detail uit de Catalaanse Atlas, 1375 (detail van 151844) Portulan van de westkust van Afrika met de Canarische Eilanden. Geografische kaart van de Portugees Luis Lazare (16e eeuw) De Balkan, uit een nautische atlas van de Middellandse Zee en het Midden-Oosten
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Heilige Romeinse Keizer (detail) (detail) van de koning van Polen van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Het Koninkrijk Frankrijk, uit een nautische atlas, 1646 Koninkrijk Frankrijk, uit portolan atlas bestaande uit zes kaarten, door Placido Caloiro en Francesco Oliva, perkament. 1646 Voorstelling van de koning van Spanje en de kusten van Europa en Noord-Afrika (portulan) Egypte en de Rode Zee (detail) Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Kankou Mousa, koning van Mali, van de kaart van Karel V, kaart van Mecia de Viladestes, een portulan van Europa en Noord-Afrika, 1413 Renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Een Arabische handelaar op een kameel (detail) Detail van de Catalaanse Atlas, Blad 6, met de Westelijke Sahara en Mansa Musa, 1375 Catalaanse atlas, blad 9 Detail van Turkije uit een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Detail uit de Catalaanse Atlas, blad 6, met Mansa Musa op de troon, 1375 Detail van een Afrikaanse heerser (detail) Kaart van Noordoost-Afrika en de zuidwestelijke Levant, gezien vanuit het zuiden. Catalaanse Atlas. Detail van een kaart door de cartograaf Giacomo de Maggiolo die Sultan Soliman I afbeeldt, genaamd de Grote Turk. Miniatuur. Maritiem Museum, Genua De Steden Marseille en Genua met hun havens, uit een nautische atlas, 1651 (detail) Het Turkse Rijk, uit een nautische atlas, 1646 Zuid-Amerika (Zuid), detail uit wereldatlas, 1565 Marseille, Genua en Venetië, uit een nautische atlas, 1646 (detail) Een Nautische Kaart, detail van de Gran Turco, 1564 Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 De koning van de Tartaren (Miniatuur, ca. 1563) Fol.5v Kaart van Groot-Brittannië, Europa en Noordwest-Afrika, uit Portugaliae Monumenta Cartographica, een verslag van de ontdekkingen van Fernao Gomez van 1470-75, 1563 Detail uit de Catalaanse Atlas, 1375 (detail van 151844) Portulan van de westkust van Afrika met de Canarische Eilanden. Geografische kaart van de Portugees Luis Lazare (16e eeuw) De Balkan, uit een nautische atlas van de Middellandse Zee en het Midden-Oosten
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Jacopo Russo

Ms Ital 550.0.3.15 fol.2r Kaart van Europa, uit „Carte Geografiche“ Ms. Ital. 550.0.3.15, fol. 4v-5r. Kaart van de oostelijke Middellandse Zeekust en eilanden, uit de „Carte Geografiche“ Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Cyprus, renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Italië en Sicilië van een renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Detail van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 (detail) van de koning van Polen van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Ms Ital 550.0.3.15 fol.6r Kaart van Egypte, uit de Detail met Jeruzalem en Damascus van een renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Damascus en Jeruzalem, detail van de Geografische Kaarten Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 Detail van een Afrikaanse heerser (detail) Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528
Ontdek meer werken van Jacopo Russo

Andere kunstafdrukken van Jacopo Russo

Ms Ital 550.0.3.15 fol.2r Kaart van Europa, uit „Carte Geografiche“ Ms. Ital. 550.0.3.15, fol. 4v-5r. Kaart van de oostelijke Middellandse Zeekust en eilanden, uit de „Carte Geografiche“ Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Cyprus, renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Italië en Sicilië van een renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Detail van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 (detail) van de koning van Polen van een Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528 Ms Ital 550.0.3.15 fol.6r Kaart van Egypte, uit de Detail met Jeruzalem en Damascus van een renaissancekaart van Europa, naar Jacopo Russo, 1528 Damascus en Jeruzalem, detail van de Geografische Kaarten Renaissance kaart van Europa, Jacopo Russo (naar) 1528 Detail van een Afrikaanse heerser (detail) Renaissancekaart van Europa, Jacopo Russo (naar), 1528
Ontdek meer werken van Jacopo Russo

Andere motieven uit de categorie Cartografie

Kaart van Oost-Noord-Amerika: Florida tot Chesapeake Bay Kaart van de regio Chinon gerelateerd aan de werken van Francois Rabelais, gepubliceerd in 1725 Fol.39v Kaart van de Straat van Magellaan, uit Kaart die Magellaans wereldreis volgt, ooit eigendom van Karel V, 1545 Kaart van Luik, uit Kaart van Zuid-Brittannië, ingekleurd om geologische interessegebieden te tonen, geannoteerd door William Smith (1769-1839) Een nieuwe kaart van de Engelse plantages in Amerika, 1673 Kaart van Corsica Kaart van de route die Vitus Bering (1681-1741) door Siberië naar Kamtsjatka volgde, uit Navigantium atque Itinerantium Bibliotheca, gepubliceerd in 1744 Kaart van de Molukken, 1522 Kaart van het Russische Rijk, in Europa en Azië, uit de „Atlas de Toutes les Parties Connues du Globe Terrestre“ van Guillaume Raynal (1713-96), uitgegeven door J. L. Pellet, Genève, 1780 Kaart van de reis van de Argonauten, uit het «Theatrum Orbis Terrarum», 1603 Kaart van Azië, gepubliceerd in 1700, Parijs Kaart van Constantinopel en omgeving, 1855-63 Admiranta Narratio... Kaart van Virginia (pagina 44-45), 1585-1588 (kleurgravure)
Bekijk meer van "Cartografie"

Andere motieven uit de categorie Cartografie

Kaart van Oost-Noord-Amerika: Florida tot Chesapeake Bay Kaart van de regio Chinon gerelateerd aan de werken van Francois Rabelais, gepubliceerd in 1725 Fol.39v Kaart van de Straat van Magellaan, uit Kaart die Magellaans wereldreis volgt, ooit eigendom van Karel V, 1545 Kaart van Luik, uit Kaart van Zuid-Brittannië, ingekleurd om geologische interessegebieden te tonen, geannoteerd door William Smith (1769-1839) Een nieuwe kaart van de Engelse plantages in Amerika, 1673 Kaart van Corsica Kaart van de route die Vitus Bering (1681-1741) door Siberië naar Kamtsjatka volgde, uit Navigantium atque Itinerantium Bibliotheca, gepubliceerd in 1744 Kaart van de Molukken, 1522 Kaart van het Russische Rijk, in Europa en Azië, uit de „Atlas de Toutes les Parties Connues du Globe Terrestre“ van Guillaume Raynal (1713-96), uitgegeven door J. L. Pellet, Genève, 1780 Kaart van de reis van de Argonauten, uit het «Theatrum Orbis Terrarum», 1603 Kaart van Azië, gepubliceerd in 1700, Parijs Kaart van Constantinopel en omgeving, 1855-63 Admiranta Narratio... Kaart van Virginia (pagina 44-45), 1585-1588 (kleurgravure)
Bekijk meer van "Cartografie"

Staaltje van onze best verkochte werken

Zonnige dag op het platteland Stilleven met koffie Hooibergen Vogels en bloemen van lente en zomer Tuin in St. Germain, nabij de Europese wijk van Tunis. 1914 De pissende dood In bed: De kus, 1892 Dominante kromme, 1936 Badende jongens, 1912 Bloeiende voortuin De Maagd met engelen Alpenhut bij regenachtig weer, 1850 Het open raam Luchtleven De Japanse brug en de waterlelievijver, Giverny
Toon meer kunstwerken

Staaltje van onze best verkochte werken

Zonnige dag op het platteland Stilleven met koffie Hooibergen Vogels en bloemen van lente en zomer Tuin in St. Germain, nabij de Europese wijk van Tunis. 1914 De pissende dood In bed: De kus, 1892 Dominante kromme, 1936 Badende jongens, 1912 Bloeiende voortuin De Maagd met engelen Alpenhut bij regenachtig weer, 1850 Het open raam Luchtleven De Japanse brug en de waterlelievijver, Giverny
Toon meer kunstwerken


Wat onze klanten over ons zeggen



Veelgestelde vragen over Meisterdrucke


Bij Meisterdrucke is het personaliseren van uw kunstdruk een eenvoudig en intuïtief proces dat u in staat stelt om een kunstwerk geheel volgens uw persoonlijke specificaties te ontwerpen. Kies een omlijsting, bepaal de afmetingen van het kunstwerk, beslis welk afdrukmateriaal u verkiest en opteer voor gepaste beglazing of laat het opspannen in een frame. Wij bieden eveneens gepersonaliseerde opties aan zoals passe-partouts, spanningshoutjes en afstandhouders. Onze klantendienst staat klaar om u te begeleiden bij het ontwerpen van het perfecte kunstwerk.

Bij Meisterdrucke bieden wij u de interessante optie om het kunstwerk dat u hebt aangepast aan uw wensen meteen in uw eigen kamer te aanschouwen. Voor zo'n unieke preview hoeft u enkel een foto van de kamer te uploaden en het kunstwerk erop te laten verschijnen. Wanneer u onze website via een mobiel apparaat bezoekt, brengt dit vernuftige virtual reality feauture de afbeelding tot leven en projecteert het die probleemloos in uw kamer. Het is een ervaring waarbij kunst en technologie op een unieke manier versmelten.

Het kiezen van het ideale afdrukmateriaal is gewoonlijk een kwestie van smaak. Om u op weg te helpen, laten wij van elk afdrukmateriaal telkens meerdere voorbeelden zien. Voor een totaalervaring bieden wij ook een set samples aan van alle soorten papier, zodat u het materiaal kunt voelen en u uw beslissing niet enkel dient te baseren op het visuele aspect. U kunt gratis genieten van deze set samples - enkel de verzendkosten zullen in rekening worden gebracht. U kunt de set samples rechtstreeks bestellen.

Maakt u zich geen zorgen. Bij Meisterdrucke doen wij niet aan bandwerk. Wij controleren elke bestelling manueel. Indien we onregelmatigheden of tegenstrijdigheden opmerken, zullen wij onmiddellijk contact met u opnemen. Onze vriendelijke en geduldige klantendienst staat trouwens sowieso altijd paraat om u te helpen met de configuratie. Via een telefoongesprek of e-mailverkeer passen wij dan in samenspraak met u de afbeelding aan, zodat het uiteindelijke resultaat perfect aan uw verwachtingen voldoet.


Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.nl