Lot en zijn dochters, ca.1565 door Jan Massys or Metsys

Lot en zijn dochters, ca.1565

(Lot and his Daughters, c.1565 )

Jan Massys or Metsys

Niet geclassificeerde kunstenaars
Niet gedateerd   ·  Öl auf Panel  ·  Afbeelding ID: 68312   ·  Musee Municipal, Cognac, France / bridgemanimages.com
   Toevoegen aan favorieten
0 Beoordelingen

Lot en zijn dochters, ca.1565

Jan Massys or Metsys

   Toevoegen aan favorieten
0 Beoordelingen
Mockup 1 Mockup 2 Mockup 3 Mockup 5 Mockup 6 Mockup 7

Grootte en rand

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

(inkl. 20% MwSt)

Produktionszeit: 2-4 Werktage
Bildschärfe: PERFEKT
Andere kunstafdrukken van Jan Massys or Metsys
Asp bijt Cleopatra, detail uit Cleopatra, 1560-1570, door Jan Massys (ca 1505-1575), olie op paneel, 109x196 cm, 16e eeuw Cleopatra Judith Lot en zijn dochters, ca.1565 Susannah en de ouderlingen Flora, 1559 (zie ook 149206) Maria Magdalena en gebed (olie op hout) Venus van Cythera Een vrolijk gezelschap, ca.1557 Venus van Cythera, 1561 Liefdadigheid, 1544-58 Susanna en de ouderlingen, 1567 Madonna en kind Tarquin en Lucretia The Ill-matched Pair, 1566
Staaltje van onze best verkochte werken
De paarse middag kan transparant zijn Architecten dromen Gezicht op Dresden door Moonlight The First Furrows, Haute Alsace of The Laborer, 1883 The Milkmaid Gezicht op Lyon De tafel in de zon in de tuin, Gerberoy, ca.1911 De naakte Maja Jonge haas Mappa Mundi, 1502 (gouache en pen en inkt op papier) Liggend naakt (Miss OMurphy) Portret van de Baker, Terentius Neo en zijn vrouw, vanuit het atrium van een huis in Pompeii, 1e eeuw na Christus (fresco op gips) Vespasienne (openbaar urinoir) op de Grands Boulevards, Parijs, ca.1900 De slapers slapen Lovers of the Sun, 1923

Partner Logos

Kunsthistorisches Museum Wien      Kaiser Franz Joseph      Albertina

Meisterdrucke Logo long
Hausergasse 25 · 9500 Villach, Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com
Partner Logos

Lot und seine Töchter, c.1565 (AT) Lot und seine Töchter, c.1565 (DE) Lot und seine Töchter, c.1565 (CH) Lot and his Daughters, c.1565  (GB) Lot and his Daughters, c.1565  (US) Lot e le sue figlie, c. 1565 (IT) Lot et ses filles, c.1565 (FR) Lot y sus hijas, c.1565 (ES) Лот и его дочери, ок. 1565 (RU) लूत और उसकी बेटियाँ, c.1565 (HI) 罗得和他的女儿,1565年 (ZH) Ló e suas filhas, c.1565 (PT) ロトと彼の娘、1565年頃 (JP) لوط وبناته ، ج .1565 (AE)

(c) 2020 meisterdrucke.nl