Zoek op kunstenaar, titel of stijl – bijv. Monet, Sterrennacht, impressionisme, Hokusai-golf, naakt. Beschrijf de scène – bijv. groene weide, abstract met veel rood, donker olieverfschilderij, staand naakt naast een boom.

Lot en zijn Dochters door Lucas van Leyden

Lot en zijn Dochters

(Lot and his Daughters )

Lucas van Leyden

€ 158.3
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  Öl auf Holz  ·  Afbeelding ID: 179879

Renaissance

Lot en zijn Dochters · Lucas van Leyden
Louvre, Paris, France / Bridgeman Images
Andere kleurvarianten op deze afbeelding
AR/3D   Bekijk in 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Toevoegen aan favorieten    Kies achtergrondkleur    Aanschouw het schilderij in een ruimte

Let op: Alleen beoordelingen met commentaar worden weergegeven. Beoordelingen kunnen direct na aankoop in uw klantaccount worden gegeven.

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 158.3
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Mocht u aanpassingen in de helderheid en kleur wensen, of een aangepaste uitsnede van de afbeelding, dan voeren wij deze wijzigingen graag zonder extra kosten voor u door. Aarzel alstublieft niet contact met ons op te nemen.

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Lot en zijn dochters Lot en zijn dochters De Verleiding van Sint Antonius de Grote Lot en zijn dochters Judith in de tent van Holofernes De vernietiging van Troje en het oordeel over Paris ... Landschap met Hiëronymus ... Landschap met rust tijdens de Vlucht naar Egypte (schilderij op eikenhout) De Tempatie van Sint Antonius (schilderij op hout) De Verleiding van Sint Antonius Landschapsscène, legende van Sint-Christoffel Drieluik van de verzoeking van St. Antonius De rust tijdens de vlucht naar Egypte, landschap geschilderd door Joachim Patinir Rust op de vlucht naar Egypte (schilderij op eikenhout) Paysage avec saint Jerôme penitent et la guerison du lion - Landschap met de heilige Jerôme penitent en de genezing van de leeuw ... Allegorie van de liefde Verzoeking van de heilige Antonius de Grote van Egypte (Antwerpen) St. Maria Magdalena wekt de vrouw van de Prins van Marseille op, 1519 Het Oordeel van Parijs en de Trojaanse Oorlog, 1540 Schipbreuk veroorzaakt door demonen De Verleiding van St. Antonius De Bespotting van Job Rust tijdens de vlucht naar Egypte drieluik, ca 1515 Lot en zijn dochters De val van Phaeton Phaeton (Phaethon), niet in staat om de tank van Helios te beheersen, werd getroffen door Zeus en viel in de Eridanus Rivier. Schilderij door Claude Mignon (1535-1555) 16e eeuw Rouen, Musee des Beaux Arts
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Lucas van Leyden

Lot en zijn Dochters Twee naakte kinderen die een leeg schild ondersteunen Twee Naakte Kinderen die een Leeg Schild Ondersteunen, ca. 1510 De dans van de heilige Maria Magdalena Engel, c.1530 David speelt de harp voor Saul, ca. 1508 Naakte vrouw met hond St. Petrus en Paulus zittend in een landschap De kaartspelers De genezing van de blinde van Jericho (middenpaneel) Lot en zijn dochters Lot omringt zijn twee dochters, toevlucht in de bergen om te ontsnappen aan de vernietiging van Sodom. Naakte meisjes bedwelmen hun vader. Schilderij door Lucas van Leyden (Lucas Hugensz of Lucas Jacobsz) (1494-1533) Matigheid, uit de serie Deugden De vrouw van Potifar beschuldigt Jozef Salomo bidt voor een gegraveerd beeld De Waarzegster
Ontdek meer werken van Lucas van Leyden

Staaltje van onze best verkochte werken

Zeilboten op de Wannsee Verschillende cirkels, 1926 Geel - Rood - Blauw Burlend hert in de bergen Mona Lisa Neptunus Lunch van de roeiers Thalia, de muze van de komedie De Wandelaar boven de Zee van Mist Montage van 8 pagina Wyk auf Föhr, poster ter promotie van de Wyk Stoomscheepvaartmaatschappij, 1897 Keelmen die kolen laden bij maanlicht De Kleine Herderin Stilleven met fruitschaal Zelfportret met Physalis
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Wat onze klanten over ons zeggen

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Bij Meisterdrucke is het personaliseren van uw kunstdruk een eenvoudig en intuïtief proces dat u in staat stelt om een kunstwerk geheel volgens uw persoonlijke specificaties te ontwerpen. Kies een omlijsting, bepaal de afmetingen van het kunstwerk, beslis welk afdrukmateriaal u verkiest en opteer voor gepaste beglazing of laat het opspannen in een frame. Wij bieden eveneens gepersonaliseerde opties aan zoals passe-partouts, spanningshoutjes en afstandhouders. Onze klantendienst staat klaar om u te begeleiden bij het ontwerpen van het perfecte kunstwerk.

Bij Meisterdrucke bieden wij u de interessante optie om het kunstwerk dat u hebt aangepast aan uw wensen meteen in uw eigen kamer te aanschouwen. Voor zo'n unieke preview hoeft u enkel een foto van de kamer te uploaden en het kunstwerk erop te laten verschijnen. Wanneer u onze website via een mobiel apparaat bezoekt, brengt dit vernuftige virtual reality feauture de afbeelding tot leven en projecteert het die probleemloos in uw kamer. Het is een ervaring waarbij kunst en technologie op een unieke manier versmelten.

Het kiezen van het ideale afdrukmateriaal is gewoonlijk een kwestie van smaak. Om u op weg te helpen, laten wij van elk afdrukmateriaal telkens meerdere voorbeelden zien. Voor een totaalervaring bieden wij ook een set samples aan van alle soorten papier, zodat u het materiaal kunt voelen en u uw beslissing niet enkel dient te baseren op het visuele aspect. U kunt gratis genieten van deze set samples - enkel de verzendkosten zullen in rekening worden gebracht. U kunt de set samples rechtstreeks bestellen.

Maakt u zich geen zorgen. Bij Meisterdrucke doen wij niet aan bandwerk. Wij controleren elke bestelling manueel. Indien we onregelmatigheden of tegenstrijdigheden opmerken, zullen wij onmiddellijk contact met u opnemen. Onze vriendelijke en geduldige klantendienst staat trouwens sowieso altijd paraat om u te helpen met de configuratie. Via een telefoongesprek of e-mailverkeer passen wij dan in samenspraak met u de afbeelding aan, zodat het uiteindelijke resultaat perfect aan uw verwachtingen voldoet.

Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Hebt u nog vragen?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2792 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2026 meisterdrucke.nl